Crea sito
POŽAREVACSPORTVESTI

POŽAREVAC: Odbojkaši “Mladog radnika” igraju za 51. trofej Kupa Srbije protiv “Zvezde”

U finalu 51.Kupa Srbije snage će odmeriti Crvena zvezda i Mladi radnik, u nedelju od 18 časova.Direktan prenos utakmice biće na RTS2.

Požarevački odbojkaši su u prvom polufinalu savladali Vojvodinu sa 3:2, po setovima 14:25, 19:25, 31:29, 25:19 i 15:13, posle 122 minuta igre.

Odbojkaši “Mladog radnika” će četvrti put igrati u finalu nacionalnog Kupa, pošto su posle prave drame i preokreta, zasluženo pobedili branioca trofeja Kupa.

Zvezda je u Požarevcu pobedila Novi Pazar sa 3:0, po setovima 25:15, 25:22 i 25:21, posle 73 minuta igre. U prvom setu je od starta stekla prednost koju je uvećavala. U drugom je Novi Pazar pružio najjači otpor, ali to nije bilo dovoljno da bi se stiglo do izjednačenja. U trećem setu se vodila izjednačena borba do sredine seta, kada je Zvezda uspela da se rezultatski odvoji i na kraju stigne do maksimalne pobede.

Izvor: TV Duga / Foto: TV Duga